چهارمین همایش و نمایشگاه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان

چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور (فیداکسپو) با مشارکت ۷۰ شرکت مطرح از ۲۸ کشور جهان و برپایی ۱۲ سمینار بین المللی در زمینه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان با حضور کارشناسان بین المللی و متخصصان داخلی  از ۲۰ تا ۲۲ مرداد ۹۷ در مجتمع نمایشگاهی گفتگو برگزار می شود.

این رویداد مهم بستری مناسب برای حضور همه فعالان این صنعت است تا با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی های روز دنیا در صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان آشنا شوند و بی تردید حیطه ای مناسب برای تبادل اطلاعات در عصر ارتباطات است.

مراسم افتتاحیه چهارمین دوره برگزاری فیداکسپو از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۰ مرداد با حضور معاونین وزارت جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی، اتاق تعاون، روسای اتحادیه ها، متخصصین، کارشناسان و تولیدکنندگان برجسته و تشکل های صنعت آغاز می شود. از جمله برنامه های این مراسم اهدای مدال FeedExpo Awards ۲۰۱۸، به ۱۰ کارخانه برتر تولید خوراک کشور منتخب اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و وآبزیان است.

گفتنی است؛ ساعت بازدید از چهارمین نمایشگاه خوراک دام، طیور و آبزیان از ۱۰ صبح الی ۱۸ می باشد و بازدید برای عموم کارشناسان و دست اندرکاران صنعت خوراک و همچنین دامداران و مرغداران کشور رایگان است.

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت مهدامین کیان می باشد